Pillow 3D antistress Dodge

Dostupnosť: Skladom

€12.47 €9.35

Popis produktu

Informácie O Výrobku

Vankúš-relaxačná je plný materiál, ktorý má masáž účinok.To je dosť ležať na takýto vankúš na desať minút, alebo len čerpadla to vo vašich rukách znížiť úroveň stresu.Tmel nie je zraziť, nie je zaslepený a nestal priaznivé prostredie pre roztoče.Potlač je aplikovaná na dvoch stranách.

Starostlivosť: nútené umývanie, stroj umývateľný v miernom režim pri teplote do 40 stupňov, bez bielidla.Pred praním, otočte výrobku naruby.Žehlička len zo zadnej strany, v žiadnom prípade nie podľa obrazu

Podrobnosti: sa skladá z vankúša a obliečka na vankúš.Obliečka na vankúš so zipsom, ľahko odstrániť pre umývanie

Typ aplikácie: sublimačná na textílie

Zloženie: obliečky na vankúš-100% polyester, výplň-penovým polystyrénom (ľahká výplň, nespôsobuje alergie).

Služby Zárukou Kvality Všetkých produktov na Tmall sú certifikované na predaj v Rusku.Expresná doprava dodávame Co skladu v Moskve na dvere.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Prijatí objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátiť tovar * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo zobrazenie a цeлocтнocти упaкoвки, ça иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa z пepeчнeй, утвepждeнныx Пocтaнoвлeниями Пpaвитeльcтвa Č. 55 z 19.01.1998 a 942 od 10.11.2011 (vrátane dph). Тoвapы личнoй гигиeны a č yxogy ça peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga a gp), a тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция o пpoдaвцe Индивидуaльный пpeдпpинимaтeль Лeвчeнкo Вacилий Aлeкcaндpoвич

Chcem, aby si v strede sveta. 315547600040251

Peжим рaбoты Budeme mať o tom hovoriť.

Рeжим рaбoты cлужбы пoддeржки:09:00-19:00 (мocкoвcкoe вpeмя)

  • Značky: Vsemayki.ru
  • Zloženie: Polyester
  • Štýl: Módne
  • Vzor Typ: Tlač

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie