Nabíjateľná Mini Sluchadla, Zosilňovače Zvuku Nastaviteľný Tón Sluchadlo Pre Starostlivosti O Starších Ľudí Hluchí Počuť Pomoci Bezdrôtový Ucho Pomoci

Dostupnosť: Skladom

€15.19 €9.87

Popis produktu

Vlastnosti Produktu:

1. Dlhý pohotovostný čas 2. Bezpečné nabíjanie 3. Digitálny čip 4. Inteligentné noise reduction 5 Anti-vytie

Špecifikácia:

MaxSound Výstup: 130±5 dB MaxSound Zisk: 55±5 dB Harmonické Vlny Skreslenie:≤10%(1000Hz) FrequencyRange: 300-4500 Hz Vstupný Šum:≤30 dB Pracovné Napätie: dc1.5V Pracovný Prúd:≤3mA Farba: Ako na obrázku Položka Veľkosť: 3.8 x 2.1 x 0,9 x 3 cm Veľkosť balenia: 19 x 8.2 x 2cm Čistá Hmotnosť: 9g

Package zahrnuté

1 x sluchadla, 3 x Earplug (rôzne veľkosti) 1 x užívateľská príručka 1 x Okno ( voliteľné ) (V dôsledku obmedzenia leteckej dopravy, batérie nie sú súčasťou balenia)

Poznámka

1.Nastavte hlasitosť na minimum predtým, než sebe. 2.Vyberte si špunt do ucha trochu väčšie rozmery, aby sa zabránilo whistler. 3.Zvýšiť hlasitosť postupne, aby sa zabránilo náhlemu nárastu zvuk. 4.Ak počujete vytie, skontrolujte ucho (silica gel) je vhodné a či veľkosť konektora je tesný, vhodným výberom zátkové chrániče sluchu a zapojený, uistite sa, že žiadny vzduch úniku. 5.Udržať ucha, plug čisté 6.Vyberte batériu, ak ju nepoužívate dlhú dobu.

Doprava

1.Ak sa rozhodnete loď z Číny, sme loď, ktorú www.linia-s.sk Štandardná Doprava; ak sa rozhodnete loď z zámorské sklady, budeme loď miestne logistiky dodanie. 2.Vaša objednávka je vo všeobecnosti dodané do 24h, prosím, láskavo byť trpezlivý a počkať. 3.Niečo, prosím, neváhajte a dajte mi vedieť,budeme riešiť ho pre vás čo najskôr.

Služby

1. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.A my vám odpoveď do 24 hodín s výnimkou víkendov. 2. V prípade akýchkoľvek problémov sa k vám príde, prosím, nebojte sa.Môžete sa na nás obrátiť prvý.Sľubujeme, že sa budeme snažiť všetko pre to, aby vám pomohol. 3. Venujte prosím pozornosť časový rozdiel medzi nami.Pracujeme v Číne

O Pracovnom Čase

Kvôli rôznym pracovným časom v každej krajine, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedali v rámci jedného pracovného dňa.Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás.Snažíme sa poskytnúť vám Najlepší Zákaznícky Servis.

  • Pôvod: Čína (Pevninská Časť)
  • Názov Značky: JZIKI
  • Číslo Modelu: Audiphones

Recenzie

Longct Kute 9x | 2021-07-12

Delivered in about 3 weeks to Canada with ePacket. Shipped with well packed protection, and with well giftbox. Inside the box, it includes a detailed manual and a QC cert, with the manufacturer's name... The hearing aid made with good quality material, which better than what else I had purchased at same price range. the sound quality is clear good quality with very few white/background noise... this is much much better then what I had before. Recommended.. Haven't tested the battery life (ie how long it's working per charge), will post later once I have tried it. Would consider to buy 1 or 2 more.

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie