Registračné pokladnice a tlačiarne v systéme eKASA 


Euro-50/o mini

Euro 50/o Mini je určená pre prevádzky, ktoré majú do 2000 tovarových položiek. Moderný a ergonomický dizajn pokladnice Euro-50 Mini Vám zaručí rýchle účtovanie.

cena s DPH 415,20 €


Euro-150/o Flexy STD

Euro-150/o Flexy STD predstavuje pokladnicu plne funkčnú v systéme eKasa. Získajte viac vďaka starej dobrej klasike v novom šate. eKasa pokladnica spája tie najlepšie pôvodné funkcie, na ktoré ste boli do teraz zvyknutí a navyše prináša nové funkcionality.  Pokladnica spĺňa všetky požiadavky nového zákona. Dizajn je zároveň navrhnutý tak, aby jej údržba bola najjednoduchšia zo všetkých pokladníc na trhu.

cena s DPH 462,00 €


Fiskal PRO A8

Android dotyková registračná pokladnica s platobným terminálom, integrovanou čítačkou kódov a množstvom užitočných funkcii. Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál, 1D/2D skener kódov, GPS a dlhá výdrž batérie. Pripojenie k internetu je možné pomocou Wifi, 4G

cena s DPH 538.80 €


Fiskal PRO VX675 wifi

Mobilná tlačidlová registračná pokladnica s platobným terminálom a množstvom užitočných funkcii. Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál. Pripojenie k internetu je možné pomocou Wifi, Riešenie je vhodné pre pevné prevádzky i mobilný predaj. 

cena s DPH 522,00 €


elio miniPOS A02 VRP

Mobilný terminál elio miniPOS A02 s atraktívnym vzhľadom, výkonnými funkciami a 5'' dotykovou obrazovkou. Obsahuje operačný systém Android 5.1 tlačiareň na 58 mm termo-papier a mobilné funkcie a to všetko v jednom zariadení spolu. S mobilným dátovým pripojením 3G , Wifi, bluetooth. Vynikajúce riešenie pre virtuálnu registračnú pokladnicu (VRP) bez fiškálneho modulu.

cena s DPH 240.00 €

Tlačiareň elio P101 VRP 

Tlačiareň elio P101 je prenosná, ľahko ovládateľná a vysoko-rýchlostná tlačiareň.  Je široko používaná v polícii, tabakových predajniach, poštových službách, doprave, distribúcii a iných rôznych oblastiach. V cene tlačiarni driver pre tlač dokladov z VRP (virtuálna registračná pokladnica) pre Android.

cena s DPH 126,00 €


Euro-50/o Cash

Najlacnejšia pokladnica na Trhu. Moderný a ergonomický dizajn pokladnice Euro-50 Cash Vám zaručí rýchle účtovanie. Pokladnica je prenosná a špeciálne navrhnutá pre pohodlné držanie a používanie v ruke.           Počet položiek 10

cena s DPH 307,20 €